fbpx

KO-V2-BF30 ir KO-V2-BF25

Konstrukcijos

Saulės modulio dydis
1134 X 2279 mm

Saulės modulio dydis
1303 X 2384 mm

3D virtualus modelis

Spausk mygtuką žemiau ir apžiūrėk konstrukciją iš visų pusių. Galite nuimti, bet kokią detalę ir priartinti norimą „mazgą”. Išsamiai susipažinkite su konstrukcija ir priimkite informuotą sprendimą. Galėsite atsisiųsti konstrukcijos surinkimo brėžinį.

Kokybiška Medžiaga

Konstrukcijai gaminti naudojama aukščiausios kokybės galvanizuotą plieną. (Prime galvanized Low Carbon steel DX51D Z330 according to EN-10346)

Arba konstrukcinį plieną su Magnelio padengimu. (Constructoral steel S350GD ZM310 produced by ArcerolMittal in Germany as a part of Magnelis® production) Plačiau skaityti čia.

14% tvirtesnė konstrukcija

Į Lietuvą dažniausiai vežamos konstrukcijos iš Lenkijos. Pagamintos iš C profilio, kuris įprastai naudojamas statybų industrijoje ir buvo pritaikytas saulės elektrinių konstrukcijoms gaminti.

Mūsų inžinieriai įvertino C profilio atsparumą linkimui bei sukimuisi ir padarė išvada, kad C profilis nėra optimaliausias saulės elektrinės konstrukcijai.

Panaudojus tą patį medžiagos kiekį, sukūrėme tobulesnį SIGMA profilį. Jis yra ~14% atsparesnis lenkimo apkrovoms ir netgi ~23% sukimo apkrovoms.

Buvo atlikti kompiuteriniai apskaičiavimai bei fiziniai bandymai. Kauno technologijos universitete (KTU).

Panaudojus tą patį medžiagų kiekį galime pasiūlyti stipresnę konstrukciją už tą pačią kainą.

25°-30° kampas Lietuvai

Pasvyrimo kampas optimizuotas dideliems parkams efektyviam žemės ploto naudojimui, šėšeliavimui sumažinti bei konstrukcijos elementų metalo kiekio optimizavimui.

Saulės modulio dydis 1303 X 2384 mm 25° išdėstymo schema: Atsisiųsti

Saulės modulio dydis 1303 X 2384 mm 30° išdėstymo schema: Atsisiųsti

APžiūrėkite gyvai

Filaretų g. 11, Didžiasalio k., Vilniaus r.

Scroll to Top

Užpildykite užklausos formą

KO-V2-BF30 ir KO-V2-BF25

Mane dominanti konstrukcija: