fbpx

Susipažinkite su mumis:

Mes esame vieninteliai Lietuvoje antžeminių saulės sistemų gamintojai. Mes perkame metalą iš didžiausio Europos Sąjungos metalo gamintojo iš Vokietijos, Anglijos arba iš Švedijos. Vežame į Lietuvą, pjauname tą metalą į juosteles, iš kurių gaminame 1,5mm, 2mm ir 3 mm storio profilius.

Cinko padengimas yra 350g/m2 ir tai yra žymiai aukščiau vietinio standarto. Iš tų profilių mes padarome konstruktyvą pagal specifinę saulės panelę. Būna panelės monofacial, kuomet gamyba vyksta iš vienos pusės. Būna panelės bifacial, kurių gamyba vyksta iš dviejų pusių. Bifacial sistemos yra gana specifinės, gana sudėtingos ir naudojamos daugiau pramoniniuose objektuose.

Šitoms sistemoms mes turime specialų mūsų dizainą. Mes įdėjome savo inžinerinius įgūdžius, inžinerines idėjas ir savo ‘know how’ ir aišku stengiamės sukurti geriausias darbo sąlygas savo gamybos komandai. Jeigu domina antžeminės saulės konstrukcijos – prašome užeiti į kozero.lt arba susisiekti su mumis ir atvažiuoti, pažiūrėti mūsų gamybą. Mes jus pakonsultuosime, papasakosime ir padėsime jums išrinkti tinkamą konstruktyvą su tinkama kokybe.

Mes esame vieninteliai Lietuvoje sertifikuotu antžeminių saulės sistemų gamintojai. Mes perkame metalą iš didžiausio Europos Sąjungos metalo gamintojo Arcelor Mittal ( https://corporate.arcelormittal.com ), iš Vokietijos, Anglijos arba iš Švedijos gamyklų. Vežame į Lietuvą, pjauname tą metalą į juosteles, iš kurių gaminame 1,5mm, 2mm ir 3 mm storio „omega“ profilius pagal Europos sąjungos standartą EN1090-1:2009+A1:2011. Kiekviena pagaminta detale gamybos metu ženklinama atitinkamai su esamu standartu (tame tarpe ir CE atitikties ženklų).

Naudojame metalą arba su Magnelis® arba su Cinko antikoroziniu padengimu. Cinko padengimas yra 350 g/m2 ir tai yra žymiai aukščiau vietinio standarto (Lietuvoje visur naudojamas 275 g/m2) .

Iš profilių mes suprojektuojame ir pagaminame konstruktyvą pagal specifinę saulės panelę. Kiekvienos konstrukcijos tipui apskaičiuojame vėjo ir sniego apkrovas pagal Lietuvoje galuojančia Statybos Technini Reglamentą (STR 2.05.04:2003 Poveikiai ir Apkrovos).

Būna panelės mono-facial, kuomet gamyba vyksta iš vienos pusės. Būna panelės bi-facial, kurių gamyba vyksta iš dviejų pusių. Bi-facial sistemos yra gana specifinės, gana sudėtingos ir naudojamos daugiau pramoniniuose objektuose. Šitoms sistemoms mes turime specialų mūsų dizainą. Mes įdėjome savo inžinerinius įgūdžius, inžinerines idėjas ir savo ‘know how’. Esame labai dėkingi KTU (Kauno Technologinis Universitetas) medžiagų atsparumo ir teorines mechanikos katedrai už bendradarbiavimą ir pagalbą sprendžiant sudėtingos konstruktorines užduotis.

Be to stengiamės sukurti geriausias darbo sąlygas savo gamybos komandai.

Jeigu domina antžeminės saulės konstrukcijos – prašome užeiti į www.kozero.eu arba susisiekti su mumis ir atvažiuoti, pažiūrėti mūsų gamybą. Mes jus pakonsultuosime, papasakosime ir padėsime jums išrinkti tinkamą konstruktyvą su tinkama kokybe.

UAB Kozero Systems LT direkotrius

Scroll to Top